Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Словачка

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 3897 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2019 Километража 9440 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 1378 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се