Филтри -

Палетни вилушкари LOC

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Палетни вилушкари LOC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 € GBP 9.550 GBP
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.27 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
нови палетен вилушкар LOC A10FR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.5 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 69 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2019 Километража 437 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
палетен вилушкар LOC E22 MAC палетен вилушкар LOC E22 MAC палетен вилушкар LOC E22 MAC
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година 2015 Километража 387 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се