Филтри -

Палетни вилушкари Leistunglift

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Палетни вилушкари Leistunglift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
8.946 € UAH 372.600 UAH
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.887 € UAH 411.800 UAH
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се