Филтри -

Палетни вилушкари Linde од Германија

Резултати од пребарување: 386 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

386 огласа: Палетни вилушкари Linde од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4.14 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2829 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5570 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.26 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 4506 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар Linde L 12 L AP 133 палетен вилушкар Linde L 12 L AP 133 палетен вилушкар Linde L 12 L AP 133
3
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2415 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Linde L12
1
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.93 м
Година 2003 Километража Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 2989 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3082 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 2921 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3065 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 4161 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.57 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 8488 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 869 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 619 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.39 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Linde L 20 AP i 1173 палетен вилушкар Linde L 20 AP i 1173 палетен вилушкар Linde L 20 AP i 1173
3
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.03 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 331 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.87 м
Година 2008 Километража 9012 м/ч Сила
Германија, Dortmund
палетен вилушкар Linde L14
1
Контактирајте го продавачот
550 € Без ДДВ
Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 3142 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
нови палетен вилушкар Linde L20
1
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.56 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 713 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.89 м Ширина на вилушки 1 мм
Година 2016 Километража 4573 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.74 м
Година 2018 Километража 1533 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.51 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 4299 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3567 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 1480 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.43 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2016 Километража 2443 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 6.3 м
Година 2016 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 386 огласа
Прикажи