Филтри -

Палетни вилушкари Linde од Холандија

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Палетни вилушкари Linde од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.93 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1517 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
палетен вилушкар Linde L16S (139)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.29 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1997 Километража 1662 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1074 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1439 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 2.1 м
Година 2013 Километража 2281 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2694 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
палетен вилушкар Linde N20 ION палетен вилушкар Linde N20 ION палетен вилушкар Linde N20 ION
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14
3
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Носивост 1400 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.9 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Висина на подигање 2.09 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2015 Километража 1360 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.43 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 680 мм
Година 2016 Километража 694 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.66 м Ширина на вилушки 560 мм Слободен од 150 мм
Година 2016 Километража 2300 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Linde L14 (372)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 5800 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.39 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 1600 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Linde L16AC (1170)
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.39 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 1200 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Linde L16 (372)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.51 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2010 Километража 4336 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.43 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 2625 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Linde L14i (372)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.51 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2003 Километража 6244 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.01 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2012 Километража 3960 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Linde L14AP (133)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.91 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2014 Километража 3010 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Linde L14AP (133)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.6 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 6869 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Linde L14AP (133)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.6 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 9522 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се