Филтри -

Палетни вилушкари Linde од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Палетни вилушкари Linde од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.45 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Beinette
палетен вилушкар Linde L 12 палетен вилушкар Linde L 12 палетен вилушкар Linde L 12
3
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Beinette
палетен вилушкар Linde L 10 B палетен вилушкар Linde L 10 B палетен вилушкар Linde L 10 B
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1.6 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1.2 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 160 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.82 м
Година 2007 Километража 689 м/ч Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м
Година 2000 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.54 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Висина на подигање 1.72 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.4 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се