Филтри -

Палетни вилушкари Linde од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Палетни вилушкари Linde од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 5761 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 2545 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.655 € PLN 11.500 PLN
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2017 Километража 6793 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.008 € PLN 8.700 PLN
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2012 Километража 6576 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
3.186 € PLN 13.800 PLN
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2015 Километража 3508 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се