Филтри -

Палетни вилушкари Linde од Унгарија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Палетни вилушкари Linde од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2016 Километража 1555 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2007 Километража 4771 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2011 Километража 8911 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м
Година 2001 Километража 5919 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.7 м
Година 2004 Километража 6252 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde 	L14AP /365/   V-3023 палетен вилушкар Linde 	L14AP /365/   V-3023 палетен вилушкар Linde 	L14AP /365/   V-3023
3
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde  L16 /372/ FORK SHORT 1000/560  V-2224 палетен вилушкар Linde  L16 /372/ FORK SHORT 1000/560  V-2224 палетен вилушкар Linde  L16 /372/ FORK SHORT 1000/560  V-2224
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2003 Километража 3011 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.5 м
Година 2007 Километража 6590 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L14 /365/   V-1967 палетен вилушкар Linde L14 /365/   V-1967 палетен вилушкар Linde L14 /365/   V-1967
3
Контактирајте го продавачот
2.650 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1995 Километража 2245 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde 	L12LAP   V-3140 палетен вилушкар Linde 	L12LAP   V-3140
2
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde 	L12I /172/   V-3248 палетен вилушкар Linde 	L12I /172/   V-3248
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.8 м Ширина на вилушки 1150 мм
Година 2011 Километража 1740 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
4.980 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.38 м
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.65 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2009 Километража 3579 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.38 м Должина на вилушка 900 м
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1996 Километража 7585 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2006 Километража 2774 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2007 Километража 467 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
3.780 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
3.980 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2008 Километража 1424 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.75 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2000 Километража 4174 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година Километража 7021 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи