Филтри -

Палетни вилушкари Logitrans

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Палетни вилушкари Logitrans

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.85 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
аукција 50 €
Година Километража Сила
Холандија, Kerkrade
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.88 м
Година 2013 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.57 м
Година 2012 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
нови палетен вилушкар Logitrans ELFR 1200 P/P нови палетен вилушкар Logitrans ELFR 1200 P/P нови палетен вилушкар Logitrans ELFR 1200 P/P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 150 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
780 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг
Година 2005 Километража Сила
Германија, Hessisch Lichtenau
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се