Филтри -

Палетни вилушкари Mitsubishi

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Палетни вилушкари Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 2756 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 1745 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4300 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2009 Километража 4400 м/ч Сила
Естонија, Jõhvi
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.45 м
Година 2013 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 3146 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
палетен вилушкар Mitsubishi SBP16N2I палетен вилушкар Mitsubishi SBP16N2I
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража 1211 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 13085 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се