Филтри -

Палетни вилушкари OM

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Палетни вилушкари OM

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 2130 м/ч Сила
Германија, Cologne
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
950 €
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 2.95 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Германија, Nürtingen
палетен вилушкар OM CL10.50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1050 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 185 мм
Година 2005 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг
Година 2007 Километража 4653 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.67 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм Слободен од 1400 мм
Година 2007 Километража 4200 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи