Филтри -

Палетни вилушкари Pegaso

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Палетни вилушкари Pegaso

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Други марки во делот "Палетни вилушкари"

нови палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2S i нови палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2S i нови палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2S i
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4.14 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2829 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5570 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 4.1 м Ширина на вилушки 1150 мм
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L10B /172/  V-2596 палетен вилушкар Linde L10B /172/  V-2596 палетен вилушкар Linde L10B /172/  V-2596
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1998 Километража 12372 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м
Година 2011 Километража 1849 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 560 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Jungheinrich 	HC12    V-0573 палетен вилушкар Jungheinrich 	HC12    V-0573 палетен вилушкар Jungheinrich 	HC12    V-0573
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1150 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година 2007 Километража 415 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1996 Километража 2107 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1997 Километража 3335 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 900 м
Година 1988 Километража 17064 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1150 м
Година Километража 1924 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.26 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 4506 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.01 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2014 Километража 3509 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
1.140 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.06 м
Година 1999 Километража 3642 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.203 € PLN 34.900 PLN
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 5263 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
палетен вилушкар Still EXV14/BATT.NEU/950MM палетен вилушкар Still EXV14/BATT.NEU/950MM палетен вилушкар Still EXV14/BATT.NEU/950MM
3
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи