Филтри -

Палетни вилушкари Pramac

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Палетни вилушкари Pramac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Pramac Forklift PRAMAC Lifter GX 10/16 палетен вилушкар Pramac Forklift PRAMAC Lifter GX 10/16
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
аукција 214,60 € DKK 1.600 DKK
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година 2006 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4500 м Должина на вилушка 1200 м Слободен од 1600 мм
Година 2008 Километража 4749 м/ч Сила
Германија, Hiddenhausen
палетен вилушкар Pramac GX10/16  V-3819 палетен вилушкар Pramac GX10/16  V-3819 палетен вилушкар Pramac GX10/16  V-3819
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1600 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Pramac XL14/45 AL V-3693 палетен вилушкар Pramac XL14/45 AL V-3693 палетен вилушкар Pramac XL14/45 AL V-3693
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Pramac TX12/29 V-3260 палетен вилушкар Pramac TX12/29 V-3260 палетен вилушкар Pramac TX12/29 V-3260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Pramac TX12/29 V-2235 палетен вилушкар Pramac TX12/29 V-2235 палетен вилушкар Pramac TX12/29 V-2235
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Pramac TX12/25 V-1960 палетен вилушкар Pramac TX12/25 V-1960 палетен вилушкар Pramac TX12/25 V-1960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.01 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2009 Километража 3282 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се