Филтри -

Палетни вилушкари ROBUR

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Палетни вилушкари ROBUR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.241 € GBP 1.920 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.57 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.550 € GBP 6.470 GBP
Носивост 1100 кг Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2016 Километража 3374 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се