Филтри -

Палетни вилушкари SICHELSCHMIDT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Палетни вилушкари SICHELSCHMIDT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 1996 Километража 1499 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се