Филтри -

Палетни вилушкари Schäffer

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Палетни вилушкари Schäffer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Schäffer Schefer ECL10 палетен вилушкар Schäffer Schefer ECL10 палетен вилушкар Schäffer Schefer ECL10
3
Контактирајте го продавачот
995 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се