Филтри -

Палетни вилушкари Still

Резултати од пребарување: 389 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

389 огласа: Палетни вилушкари Still

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.040 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.46 м
Година 2012 Километража 1735 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.560 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.76 м
Година 2017 Километража 1093 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 3640 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.42 м
Година 2011 Километража 1230 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2015 Километража 3936 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 4941 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.040 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.46 м
Година 2012 Километража 2067 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
7.080 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2019 Километража 72 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.52 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 2498 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5253 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 6158 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2424 м
Година 2013 Километража 8013 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.93 м
Година 2016 Километража 4408 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м
Година 2018 Километража 1683 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.68 м Ширина на вилушки 580 мм
Година 2016 Километража 47 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4077 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 4 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.84 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2020 Километража 58 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2630 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2925 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.68 м Ширина на вилушки 580 мм
Година 2020 Километража 760 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.46 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2017 Километража 940 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.91 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.84 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 3671 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2946 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 3239 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 389 огласа
Прикажи