Филтри -

Палетни вилушкари Still од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Палетни вилушкари Still од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.73 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2001 Километража 103 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.41 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 224 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.97 м
Година 2015 Километража 315 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.79 м
Година 2012 Километража 1886 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.79 м
Година 2000 Километража 4709 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се