Филтри -

Палетни вилушкари Still од Германија

Резултати од пребарување: 189 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

189 огласа: Палетни вилушкари Still од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 8113 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2019 Километража 485 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2019 Километража 623 м/ч Сила
Германија, Stuhr
палетен вилушкар Still ECV10 палетен вилушкар Still ECV10 палетен вилушкар Still ECV10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 112 м/ч Сила
Германија, Stuhr
палетен вилушкар Still EGV-S 14 палетен вилушкар Still EGV-S 14 палетен вилушкар Still EGV-S 14
3
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.99 м
Година 2012 Километража 2034 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
5.480 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.84 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1548 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
2.520 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.18 м
Година 2010 Километража 5298 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.52 м
Година 2008 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.33 м
Година 2017 Километража 6919 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.59 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 885 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м
Година 2003 Километража Сила
Германија, Elsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2344 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
палетен вилушкар Still EXV-12 палетен вилушкар Still EXV-12
2
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
палетен вилушкар Still EGV-S14LBi
1
Контактирајте го продавачот
4.760 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.28 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.6 м
Година 2008 Километража 929 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.84 м
Година 2003 Километража 33 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.22 м
Година 2004 Километража 3300 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м
Година 2003 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.61 м
Година 2019 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.36 м Слободен од 1500 мм
Година 2022 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 3.050 €
Година Километража Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Година Километража Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.844 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1188 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Гориво електро Должина на вилушка 0.95 м
Година Километража Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 1.050 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.51 м
Година 2017 Километража 1067 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 189 огласа
Прикажи
Претплати се