Филтри -

Палетни вилушкари Still од Холандија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Палетни вилушкари Still од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.68 м
Година 2019 Километража 7271 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.68 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 800 мм
Година 2019 Километража 8801 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2017 Километража 5522 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.68 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1408 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 2102 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
1.495 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.6 м
Година 2014 Километража 1918 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2019 Километража 4631 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2018 Километража 3778 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2017 Километража 7250 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
аукција 500 €
Година 2018 Километража 1812 м/ч Сила
Холандија, Bemmel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2018 Километража 1139 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2096 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
аукција 500 €
Година 2018 Километража 1812 м/ч Сила
Холандија, Bemmel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2278 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
аукција 500 €
Година 2007 Километража 2446 м/ч Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 500 €
Година 2007 Километража 2446 м/ч Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 330 м/ч Сила
Холандија, Veen
аукција 100 €
Година 2008 Километража 58232 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 2.98 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1466 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.65 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 800 мм
Година 2019 Километража 695 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
палетен вилушкар Still EXV12Li палетен вилушкар Still EXV12Li палетен вилушкар Still EXV12Li
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2014 Километража 1055 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.84 м
Година 2019 Километража 495 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.1 м
Година 2018 Километража 4293 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
аукција 500 €
Година 2018 Километража 3889 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.99 м
Година 2012 Километража 3979 м/ч Сила
Холандија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи