Филтри -

Палетни вилушкари Still од Шпанија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Палетни вилушкари Still од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2020 Километража 1473 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.93 м
Година 2016 Километража 4408 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 2495 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м
Година 2017 Километража 3801 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.93 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 2676 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2016 Километража 1638 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2862 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.47 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2020 Километража 3844 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Still EXV-SF14
1
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2019 Километража 1824 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се