Филтри -

Палетни вилушкари Stockman

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Палетни вилушкари Stockman

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
4.980 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се