Филтри -

Палетни вилушкари TCM

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Палетни вилушкари TCM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 563,40 € DKK 4.200 DKK
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2006 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се