Филтри -

Палетни вилушкари TOR Industries

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Палетни вилушкари TOR Industries

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови палетен вилушкар TOR Industries SYC 1016 нови палетен вилушкар TOR Industries SYC 1016 нови палетен вилушкар TOR Industries SYC 1016
3
Контактирајте го продавачот
680 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m) нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m)
2
Контактирајте го продавачот
1.944 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови палетен вилушкар TOR Industries Vollelektrischer Hubstapler 1.5 t 5.6 m CDDK15-III mit Plattform
1
Контактирајте го продавачот
7.724 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 5.6 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
3.120 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
нови палетен вилушкар TOR Industries Vollelektrischer Stapler CDD15R-E, 1500 kg, 2.5 m
1
Контактирајте го продавачот
3.702 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се