Филтри -

Палетни вилушкари Toyota од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Палетни вилушкари Toyota од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.7 м
Година 2017 Километража 3822 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.9 м
Година 2018 Километража 3806 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
13.490 € Без ДДВ
Носивост 1450 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 234 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
5.190 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 7881 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража Сила
Германија, Cologne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се