Филтри -

Палетни вилушкари Toyota од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Палетни вилушкари Toyota од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
8.144 € PLN 34.900 PLN
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 5263 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
6.511 € PLN 27.900 PLN
Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 1887 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.977 € PLN 29.900 PLN
Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 2558 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.644 € PLN 19.900 PLN
Година 2019 Километража 160 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.6 м Брзина 6 км/ч Слободен од 120 мм
Година 2017 Километража 4411 м/ч Сила
Полска, Falenty Nowe
палетен вилушкар Toyota SWE200D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.6 м Брзина 6 км/ч Слободен од 120 мм
Година 2018 Километража 2773 м/ч Сила
Полска, Falenty Nowe
Контактирајте го продавачот
6.277 € PLN 26.900 PLN
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 4666 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
6.277 € PLN 26.900 PLN
Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 6188 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
6.977 € PLN 29.900 PLN
Тип на јарбол дуплекс
Година 2020 Километража 7084 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
5.577 € PLN 23.900 PLN
Тип на јарбол дуплекс
Година 2019 Километража 139 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.150 € PLN 13.500 PLN
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 1 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи