Филтри -

Палетни вилушкари Yale

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Палетни вилушкари Yale

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
палетен вилушкар Yale MS12 AC палетен вилушкар Yale MS12 AC палетен вилушкар Yale MS12 AC
3
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 1200 кг Висина на подигање 4.2 м
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Santo António da Charneca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм
Година 2008 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 1542 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1500 кг Висина на подигање 1.75 м
Година 2007 Километража 6804 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.29 м
Година 2017 Километража 1451 м/ч Сила
Холандија
палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale
3
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.82 м
Година 2013 Километража 628 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 676 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2013 Километража 279 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2014 Километража 9373 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2015 Километража 563 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2015 Километража 799 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2014 Километража 281 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2015 Километража 1195 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 3654 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14
3
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2019 Километража 6159 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2018 Километража 2293 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година 2016 Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2014 Километража 760 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Yale MS12X-2968
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2007 Километража 3203 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи