Филтри -

Палетни вилушкари од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Палетни вилушкари од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2013 Километража 5958 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2019 Километража 8178 м/ч Сила
Австрија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 7025 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Гориво електро
Година 2013 Километража 500 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.985 м
Година 2017 Километража 1008 м/ч Сила
Австрија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи