Филтри -

Палетни вилушкари - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Палетни вилушкари - Босна и Херцеговина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро
Година 1989 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар Linde L10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2025 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje

Огласи од други земји во делот "Палетни вилушкари"

аукција 2.200 €
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.500 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетен вилушкар Jungheinrich ERCz14 палетен вилушкар Jungheinrich ERCz14 палетен вилушкар Jungheinrich ERCz14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2009 Километража 4493 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 4548 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 1526 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
аукција 2.500 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетен вилушкар Jungheinrich ERC216z палетен вилушкар Jungheinrich ERC216z палетен вилушкар Jungheinrich ERC216z
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 9823 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
аукција 500 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.040 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.46 м
Година 2012 Километража 1735 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.560 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.76 м
Година 2017 Километража 1093 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 3640 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.42 м
Година 2011 Километража 1230 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2015 Километража 3936 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 4941 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2015 Километража Сила
Германија, Hiddenhausen
Контактирајте го продавачот
2.040 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.46 м
Година 2012 Километража 2067 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи