Филтри -

Палетни вилушкари од Данска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Палетни вилушкари од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 845 € DKK 6.300 DKK
Носивост 2000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година 2015 Километража 1298 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 160,90 € DKK 1.200 DKK
Висина на подигање 1.54 м
Година 2002 Километража 894 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 214,60 € DKK 1.600 DKK
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година 2006 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 348,70 € DKK 2.600 DKK
Висина на подигање 1.93 м
Година 2015 Километража 754 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 5.1 м
Година Километража 827 м/ч Сила
Данска, Silkeborg
палетен вилушкар Linde L14R/1174 палетен вилушкар Linde L14R/1174 палетен вилушкар Linde L14R/1174
3
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3244 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2019 Километража Сила
Данска, Dania
палетен вилушкар Linde L14AP/133 палетен вилушкар Linde L14AP/133 палетен вилушкар Linde L14AP/133
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4266 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража 3376 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
аукција 1.241 € DKK 9.250 DKK
Гориво електро
Година 2006 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
402,40 € DKK 3.000 DKK
Гориво електро
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 536,50 € DKK 4.000 DKK
Гориво електро
Година 2006 Километража Сила
Данска, Midtjylland
палетен вилушкар Toyota HWE100 палетен вилушкар Toyota HWE100 палетен вилушкар Toyota HWE100
3
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Висина на подигање 1580 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2022 Километража Сила
Данска, Dania
палетен вилушкар Linde L12AP/133 палетен вилушкар Linde L12AP/133 палетен вилушкар Linde L12AP/133
3
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3324 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
аукција 1.408 € DKK 10.500 DKK
Година 1985 Километража Сила
Данска, Copenhagen
Контактирајте го продавачот
аукција 704,10 € DKK 5.250 DKK
Тип на јарбол триплекс
Година 1997 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 375,50 € DKK 2.800 DKK
Година 1996 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 402,40 € DKK 3.000 DKK
Година 1996 Километража Сила
Данска, Fyn
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се