Филтри -

Палетни вилушкари од Естонија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Палетни вилушкари од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 180 мм Брзина 6 км/ч
Година 10/2022 Километража Сила
Естонија, Peetri
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4300 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2009 Километража 4400 м/ч Сила
Естонија, Jõhvi
Контактирајте го продавачот
16.239 €
Гориво електро Висина на подигање 4.69 м
Година 2023 Километража Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.670 €
Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година 2018 Километража 2579 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година 2011 Километража 23394 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2018 Километража 1052 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Гориво електро Висина на подигање 2.5 м
Година 2023 Километража Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 4.69 м
Година 2022 Километража Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.66 м
Година 2018 Километража 706 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
6.875 €
Гориво електро Висина на подигање 2.5 м
Година 2015 Километража 6306 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
4.100 €
Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2018 Километража 1579 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Гориво електро Висина на подигање 1.66 м
Година 2019 Километража 1073 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 4.3 м
Година 2014 Километража 7283 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Гориво електро Висина на подигање 2.5 м
Година 2019 Километража 194 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Гориво електро Висина на подигање 4.3 м
Година 2018 Километража 623 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се