Филтри -

Палетни вилушкари од Франција

Резултати од пребарување: 366 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

366 огласа: Палетни вилушкари од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2015 Километража 1294 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 145 м/ч Сила
Франција, Escaudain
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
12.573 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 10000 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-L палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-L
2
Контактирајте го продавачот
10.966 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
12.706 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
17.676 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2731 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Година Километража 3612 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2982 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2014 Километража 760 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AEC1
1
Контактирајте го продавачот
9.653 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.620 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 893 м/ч Сила
Франција
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC1
1
Контактирајте го продавачот
9.793 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 309 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
12.676 € Без ДДВ
Година Километража 223 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2 м
Година 2020 Километража 173 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC1S-I нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC1S-I нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC1S-I
3
Контактирајте го продавачот
13.146 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2013 Километража 2833 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2408 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2017 Километража 608 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC1-SZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC1-SZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-LI палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-LI
2
Контактирајте го продавачот
13.040 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3170 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
12.676 € Без ДДВ
Година Километража 884 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 366 огласа
Прикажи
Претплати се