Филтри -

Палетни вилушкари од Холандија

Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

221 огласа: Палетни вилушкари од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.350 €
Година Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.100 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.975 €
Година Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 50 €
Година Километража Сила
Холандија, Nuenen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.93 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1517 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.14 м
Година 2018 Километража 2686 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.050 €
Гориво електро
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Leende
палетен вилушкар Linde L16S (139)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.29 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1997 Километража 1662 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1074 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1439 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 2.1 м
Година 2013 Километража 2281 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 326 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Wijchen
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 5903 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.850 €
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Wijchen
палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 538 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 4834 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Носивост 1400 кг
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Претплати се