Филтри -

Палетни вилушкари од Италија

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

72 огласа: Палетни вилушкари од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.4 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.9 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.98 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 295 кг Тип на јарбол од четири дела Висина на подигање 7.9 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 05/2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 295 кг Висина на подигање 3.94 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 4.98 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 181 кг Висина на подигање 3.06 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година 2020 Километража Сила
Италија, Brescia
палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.45 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Beinette
палетен вилушкар Linde L 12 палетен вилушкар Linde L 12 палетен вилушкар Linde L 12
3
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Beinette
палетен вилушкар Linde L 10 B палетен вилушкар Linde L 10 B палетен вилушкар Linde L 10 B
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1.6 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1.2 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 160 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 454 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cesate
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Носивост 1000 кг
Година 2017 Километража 1606 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.4 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Носивост 1000 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Rome
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 212 палетен вилушкар Jungheinrich EJC 212 палетен вилушкар Jungheinrich EJC 212
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC 10
2
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2000 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се