Филтри -

Палетни вилушкари од Литванија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Палетни вилушкари од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.700 €
Година 2013 Километража Сила
Литванија, Kaunas
палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14
3
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2019 Километража 6159 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2018 Километража 2293 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Носивост 1350 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.79 м
Година Километража Сила
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м
Година Километража 19248 м/ч Сила
Литванија, Marijampolė
палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale
3
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1145 м
Година 2008 Километража 1145 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
700 € Со вклучен ДДВ
Година 06/1997 Километража Сила
Литванија, Vijoliai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се