Филтри -

Палетни вилушкари од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Палетни вилушкари од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.269 € GBP 1.970 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 4.2 м Ширина на вилушки 185 мм
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.350 € GBP 9.850 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.55 м Должина на вилушка 1 м
Година 2018 Километража 24 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
палетен вилушкар Toyota STAX 10 палетен вилушкар Toyota STAX 10
2
Контактирајте го продавачот
3.571 € GBP 3.100 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.7 м Ширина на вилушки 180 мм
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
2.926 € GBP 2.540 GBP
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.1 м Ширина на вилушки 180 мм
Година 2009 Километража 277 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.162 € GBP 5.350 GBP
Носивост 1200 кг Висина на подигање 4.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2000 Километража 38 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
2.926 € GBP 2.540 GBP
Носивост 1400 кг Висина на подигање 3.01 м Ширина на вилушки 190 мм
Година 2004 Километража 416 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
3.571 € GBP 3.100 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 1642 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
2.926 € GBP 2.540 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 1574 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.861 € GBP 4.220 GBP
Носивост 1250 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.75 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2012 Километража 4506 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
1.947 € GBP 1.690 GBP
Носивост 1250 кг Висина на подигање 1.79 м Ширина на вилушки 185 мм
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
2.211 € GBP 1.920 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.57 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
1.947 € GBP 1.690 GBP
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.56 м Должина на вилушка 1.175 м
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.640 € GBP 10.970 GBP
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 10.02 м Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража 611 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.452 € GBP 6.470 GBP
Носивост 1100 кг Гориво електро Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2016 Километража 407 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.452 € GBP 6.470 GBP
Носивост 1100 кг Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2016 Километража 3374 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.216 € GBP 3.660 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 3251 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
8.754 € GBP 7.600 GBP
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 8.64 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 560 км/ч
Година 2007 Километража 10357 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се