Филтри -

Палетни вилушкари од Полска

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Палетни вилушкари од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.595 € PLN 32.900 PLN
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5028 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
5.056 € PLN 21.900 PLN
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 822 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
аукција 1.824 € PLN 7.900 PLN
Година 2018 Километража Сила
Полска, 05-555 Tarczyn, Żytnia 2
Контактирајте го продавачот
6.902 € PLN 29.900 PLN
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 725 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
аукција 2.389 € PLN 10.350 PLN
Носивост 1500 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul Lipowa 2
Контактирајте го продавачот
аукција 3.116 € PLN 13.500 PLN
Висина на подигање 5.8 м Брзина 5.8 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul Lipowa 2
нови палетен вилушкар TOR Industries Vollelektrischer Stapler CDD15R-E, 1500 kg, 3.5 m нови палетен вилушкар TOR Industries Vollelektrischer Stapler CDD15R-E, 1500 kg, 3.5 m
2
Контактирајте го продавачот
5.869 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
4.365 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
4.489 € Со вклучен ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m) нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m)
2
Контактирајте го продавачот
2.618 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
нови палетен вилушкар TOR Industries SYC 1016 нови палетен вилушкар TOR Industries SYC 1016 нови палетен вилушкар TOR Industries SYC 1016
3
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
14.520 € PLN 62.900 PLN
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.35 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 12 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
7.826 € PLN 33.900 PLN
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.26 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 3767 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 5761 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
4.595 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.151 м
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 2545 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.655 € PLN 11.500 PLN
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2017 Километража 6793 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
палетен вилушкар Toyota SWE160 палетен вилушкар Toyota SWE160 палетен вилушкар Toyota SWE160
3
Контактирајте го продавачот
7.595 € PLN 32.900 PLN
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 66 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
палетен вилушкар Toyota SWE120L LION палетен вилушкар Toyota SWE120L LION палетен вилушкар Toyota SWE120L LION
3
Контактирајте го продавачот
9.211 € PLN 39.900 PLN
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2665 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
2.008 € PLN 8.700 PLN
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2012 Километража 6576 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
3.186 € PLN 13.800 PLN
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2015 Километража 3508 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
3.116 € PLN 13.500 PLN
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 1 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се