Филтри -

Палетни вилушкари од Португалија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Палетни вилушкари од Португалија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4077 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
аукција 26 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Португалија, 2410-008 Leiria
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 36 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Португалија, 2410-008 Leiria
нови палетен вилушкар NOBLELIFT PSE15C36
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 40 мм
Година Километража Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
аукција 16 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Португалија, 2410-008 Leiria
палетен вилушкар Yale MS12 AC палетен вилушкар Yale MS12 AC палетен вилушкар Yale MS12 AC
3
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 1200 кг Висина на подигање 4.2 м
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Santo António da Charneca
Контактирајте го продавачот
750 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.8 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м
Година 2024 Километража Сила
Португалија, Ponte de Lima, Poiares
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м
Година 05/2024 Километража Сила
Португалија, Ponte de Lima, Poiares
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 15 нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 15 нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 15
3
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража Сила
Португалија, Mirandela
нови палетен вилушкар JAC CDD 15 нови палетен вилушкар JAC CDD 15 нови палетен вилушкар JAC CDD 15
3
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Португалија, Mirandela
нови палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1000 нови палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1000 нови палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар PMS500 нови палетен вилушкар PMS500 нови палетен вилушкар PMS500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар Manual нови палетен вилушкар Manual нови палетен вилушкар Manual
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1500 нови палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1500 нови палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар STACKER PORTANTE PES5 1.3MT ELEVACAO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар PES10i
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Ширина на вилушки 160 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 1 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
нови палетен вилушкар Porta-Paletes / Elevador de Paletes Elétrico 1T нови палетен вилушкар Porta-Paletes / Elevador de Paletes Elétrico 1T нови палетен вилушкар Porta-Paletes / Elevador de Paletes Elétrico 1T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи