Филтри -

Палетни вилушкари од Романија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Палетни вилушкари од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2001 Километража 4724 м/ч Сила
Романија
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1-REL891 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1-REL891 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1-REL891
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Романија, TIMIS
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MJ-SZ
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
3.845 € RON 19.120 RON
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.11 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 9723 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.442 € RON 22.090 RON
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.6 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
6.365 € RON 31.650 RON
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10ZT
1
Контактирајте го продавачот
4.544 € RON 22.590 RON
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.353 € RON 26.620 RON
Носивост 1200 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 180 мм
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.363 € RON 26.670 RON
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 2.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 6 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
16.900 € RON 84.040 RON
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2022 Километража 127 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.756 € RON 23.650 RON
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 8217 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
3.745 € RON 18.620 RON
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
1.710 € RON 8.504 RON
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.046 € RON 20.120 RON
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.239 € RON 21.080 RON
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.949 € RON 24.610 RON
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.149 € RON 20.630 RON
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
1.914 € RON 9.520 RON
Висина на подигање 1.9 м
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1500 кг Висина на подигање 1.75 м
Година 2007 Километража 6804 м/ч Сила
Романија
нови палетен вилушкар Jungheinrich EJC 112 RK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Романија, Pitești
палетен вилушкар HC CDD12-AMC1
1
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Arges
палетен вилушкар Hangcha CDD16AC1-I
1
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 2022 Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.9 м
Година 2006 Километража 1777 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2006 Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се