Филтри -

Палетни вилушкари од Шпанија

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

95 огласа: Палетни вилушкари од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.66 м
Година 2017 Километража 3812 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1873 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.93 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 2676 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.35 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2002 Километража 1650 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 657 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 767 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 111 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 7836 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 2206 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 180 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2016 Километража 2153 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 829 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 7414 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 495 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
3.900 € GBP 3.324 GBP
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 1.59 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2455 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 0.96 м
Година 2014 Километража 4833 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.75 м
Година 2007 Километража 869 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.25 м
Година 2015 Километража 2776 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.32 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
2.850 € GBP 2.429 GBP
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 1.51 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 950 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи