Филтри -

Палетни вилушкари од Шведска

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Палетни вилушкари од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Година 2018 Километража 6824 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 71,19 € SEK 800 SEK
Носивост 1250 кг
Година 1992 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 889,80 € SEK 10.000 SEK
Носивост 1400 кг
Година 2007 Километража 13511 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција аукција
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 44,49 € SEK 500 SEK
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Шведска, Härryda
Контактирајте го продавачот
аукција 80,09 € SEK 900 SEK
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Шведска, Enköping
Контактирајте го продавачот
аукција 35,59 € SEK 400 SEK
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2446 м/ч Сила
Шведска, Härryda
Контактирајте го продавачот
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Härryda
аукција 35,59 € SEK 400 SEK
Година 2005 Километража 47700 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 106,80 € SEK 1.200 SEK
Година 2017 Километража 1030 м/ч Сила
Шведска, Solna
аукција аукција
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Година 2007 Километража 3085 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 62,29 € SEK 700 SEK
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Шведска, Växjö
палетен вилушкар BT Truck - BT Staxio SWE080L säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција 4,45 € SEK 50 SEK
Носивост 800 кг
Година Километража Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
аукција 1.157 € SEK 13.000 SEK
Година 2012 Километража 13 м/ч Сила
Шведска, Berghem
палетен вилушкар Jungheinrich Truck Linde L 12 LP - 141 säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Piteå
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.15 м
Година Километража Сила
Шведска, Jönköping
Контактирајте го продавачот
аукција 115,70 € SEK 1.300 SEK
Гориво електро Должина на вилушка 1.18 м
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Uppsala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се