Филтри -

Палетни вилушкари од Турција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Палетни вилушкари од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
300 €
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
4.450 US$ EUR ≈ 4.064 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм Брзина 4.5 км/ч
Година 09/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови палетен вилушкар Özarma Ambalaj ARM-706 NC Akülü Yaya Kumandalı İstifleyici
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, İzmir
нови палетен вилушкар Gençgüçsan G-AK001 нови палетен вилушкар Gençgüçsan G-AK001 нови палетен вилушкар Gençgüçsan G-AK001
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, ISPARTA/MERKEZ
нови палетен вилушкар ENERGY LIFT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 570 мм
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се