Филтри -

Палетни вилушкари од Украина

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Палетни вилушкари од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2018 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 5 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2004 Километража 2915 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.1 м
Година 2005 Километража 851 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
3.150 US$ EUR ≈ 2.923 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 12/2021 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.031 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови палетен вилушкар Niuli CTY-EН1.5/2.5М
1
Контактирајте го продавачот
983,10 € UAH 39.380 UAH
Носивост 1500 кг Висина на подигање 2500 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
3.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 09/2017 Километража Сила
Украина, Chervonohrad
Контактирајте го продавачот
1.573 € UAH 63.000 UAH
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кривий Ріг
Контактирајте го продавачот
7.255 € UAH 290.600 UAH
Година 2009 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
нови палетен вилушкар Clark WSX10
1
Контактирајте го продавачот
7.150 US$ EUR ≈ 6.634 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 1.6 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1150 кг Висина на подигање 2.6 м
Година 2010 Километража 42 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се