Филтри -

Палетни вилушкари - Узбекистан

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Палетни вилушкари - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови палетен вилушкар MiMA MiMA MC10
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.100 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 265760 мм Брзина 7.58 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 185 мм Брзина 6 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent

Огласи од други земји во делот "Палетни вилушкари"

Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 3819 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Crown WE2300-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.980 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2103 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1663 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m) нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m)
2
Контактирајте го продавачот
1.944 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267
3
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.71 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.640 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 4.15 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.99 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Steinbock WP14   V-3299 палетен вилушкар Steinbock WP14   V-3299 палетен вилушкар Steinbock WP14   V-3299
3
Контактирајте го продавачот
3.490 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 7778 м/ч Сила
Шпанија, Valencia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Steinbock WP10MKVIA-1  V-1865 палетен вилушкар Steinbock WP10MKVIA-1  V-1865 палетен вилушкар Steinbock WP10MKVIA-1  V-1865
3
Контактирајте го продавачот
1.980 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.68 м
Година 2019 Километража 7271 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.395 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.68 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 800 мм
Година 2019 Километража 8801 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2017 Километража 5522 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2017 Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи