Филтри -

Пристанишни кранови

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

37 огласа: Пристанишни кранови, пристанишни дигалки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Грција, Chalkidiki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 42000 кг
Година 1999 Километража Сила
Латвија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
пристанишен кран Gottwald HMK 280E H1201
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 1999 Километража 13 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година 2005 Километража Сила
Романија, Borș
пристанишен кран Liebherr 60/6000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60 кг Капацитет на крајот на стрелата 60 кг
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
аукција 177,60 € NOK 2.100 NOK
Година 2001 Километража Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, Ankara
пристанишен кран Liebherr LHM 320 Litronic пристанишен кран Liebherr LHM 320 Litronic пристанишен кран Liebherr LHM 320 Litronic
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 104000 кг
Година 2005 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Lancs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 15700 м/ч Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
аукција 298.600 € DKK 2.228.000 DKK
Носивост 120000 кг
Година 1990 Километража 10000 м/ч Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Кина, Hefei
нови пристанишен кран Liebherr CBW 60/15 ST нови пристанишен кран Liebherr CBW 60/15 ST нови пристанишен кран Liebherr CBW 60/15 ST
3
Контактирајте го продавачот
460.000 €
Носивост 60000 кг
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
пристанишен кран Gottwald HMK 300 E пристанишен кран Gottwald HMK 300 E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
пристанишен кран Sennebogen 6130 HMC/K2
1
Контактирајте го продавачот
600.000 €
Носивост 40000 кг
Година 2012 Километража 7413 км Сила
Германија, Stuhr
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
пристанишен кран Gottwald HMK 300 E пристанишен кран Gottwald HMK 300 E пристанишен кран Gottwald HMK 300 E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 01/2005 Километража 16500 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран Gottwald HMK 300 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2005 Километража 16500 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран Gottwald HMK 260 E - 100t
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 1998 Километража 23500 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 1998 Километража 26000 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран Gottwald HMK 6407
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран Liebherr LHM 280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран Fantuzzi Reggiane MHC 130 пристанишен кран Fantuzzi Reggiane MHC 130
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2004 Километража 18252 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Норвешка, Rogaland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 16000 м/ч Сила
Црна Гора, Pòdgorica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи