Диференцијал Ingersoll Rand VR1056C N/D за телескопски натоварувач

PDF
диференцијал Ingersoll Rand VR1056C N/D за телескопски натоварувач
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  диференцијал
Број на дел:  N/D
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  11552
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Диференцијал Ingersoll Rand VR1056C N/D за телескопски натоварувач

Шпански
precio: 0.00
Observaciones: CORONA DE 33 DIENTES PIÑON DE 9 DIENTES
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи