Нови дизел вилушкар Energy Lift G

PDF
нови дизел вилушкар Energy Lift  G
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Energy Lift
Модел:  G
Тип:  дизел вилушкар
Локација:  Турција BURSA
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  17c12e11b3a4
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  1 година
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи