Нови дизел вилушкар Energy Lift G Serisi

PDF
нови дизел вилушкар Energy Lift G Serisi
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Energy Lift
Модел:  G Serisi
Тип:  дизел вилушкар
Вкупна тежина:  16000 кг
Локација:  Турција BURSA
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  565fa06ae126
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  1 година
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Нови дизел вилушкар Energy Lift G Serisi

Турски
Dizel Forklift 14-16 Ton
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи