Дизел вилушкар Heli CPC70

PDF
дизел вилушкар Heli CPC70
дизел вилушкар Heli CPC70
дизел вилушкар Heli CPC70 слика 2
дизел вилушкар Heli CPC70 слика 3
дизел вилушкар Heli CPC70 слика 4
дизел вилушкар Heli CPC70 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Heli
Модел:  CPC70
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2019
Локација:  Кина
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  LG33743
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Heli CPC70

Англиски
Good working condition
Ready for work

Our company is in Shanghai, we supply all kinds of used construction machinery, like cranes, excavators, forklifts, wheel loaderse, bulldozers, rollers, graders, etc.
If u are interest in any of them, please donot hesitate to contact me.

Contact number: покажи контакти (wechat, whatsapp, telegram, facetime)
Email address: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Heli CPC30 цена на барање Дизел вилушкар 2019 Кина
Heli CPC30 цена на барање Дизел вилушкар 2019 Кина
Heli CPC30 цена на барање Дизел вилушкар 2019 Кина
Heli CPC30 цена на барање Дизел вилушкар 2019 Кина
Heli CPC50 цена на барање Дизел вилушкар 2019 Кина
Heli CPD30 цена на барање Дизел вилушкар 2019 500 м/ч Кина, Shanghai