Дизел вилушкар Hyundai 80D-7E

PDF
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 2
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 3
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 4
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 5
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 6
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 7
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 8
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 9
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 10
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 11
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 12
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 13
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 14
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 15
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 16
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 17
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 18
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 19
дизел вилушкар Hyundai 80D-7E слика 20
Заинтересирани сте за огласот?
1/20
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hyundai
Модел:  80D-7E
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2011
Работни часови:  6300 м/ч
Носивост:  8000 кг
Нето тежина:  12600 кг
Вкупна тежина:  20600 кг
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  NZ35587
Опис
Тип на јарбол:  стандард
Висина на подигање:  4 м
Должина на вилушка:  2 м
Вкупни димензии:  должина - 3.96 м, широчина - 2277 м
Мотор
Гориво:  дизел
Менувач
Марка:  Automatyczna
Тип:  автоматски
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  HHIHFQ12PB0000054
Боја:  жолт
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

TCM FD45T2 15.120 € Дизел вилушкар 2011 12300 м/ч Полска, KUNÓW
Nissan K1B1L15 10.516 € Дизел вилушкар 2011 6746 м/ч Полска, Białystok
Linde H16D 10.460 € Дизел вилушкар 2010 8084 м/ч Полска, KUNÓW
Hyundai 30D-7E цена на барање Дизел вилушкар 2011 9445 м/ч Холандија, Klundert
Toyota 02-8FGJF35 16.100 € Вилушкар на гас 2010 7472 м/ч Полска, Kęty
Linde H45D 17.440 € Дизел вилушкар 2010 12822 м/ч Полска, KUNÓW